Lietuviškai English

Viešoji įstaiga Pakruojo verslo informacijos centras

Įmonės kodas 168290365 Ne PVM mokėtojas
Pergalės g. 1, LT-83159, Pakruojis
Tel./faks. (8 421) 61 213 

Mob. 8 616 10 765 

El. paštas: info@pakruojovic.lt  

MOKYMAI IR KONSULTACIJOS

 RENGINYS GIMNAZISTAMS IR MOKINIAMS „VERSLO APLINKA PAKRUOJO RAJONE“

2017 m. spalio mėn.

Pakruojo verslo informacijos centras supažindino Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos gimnazistus ir Klovainių pagrindinės mokyklos mokinius su verslo aplinka Pakruojo rajone.  Renginyje pristatyta Pakruojo rajono verslo situacija, verslo aplinkos stiprybėmis ir silpnybėmis, Pakruojo rajono verslumo lygiu Lietuvos mastu. Apžvelgė įmonių rūšis, įmonių skaičių Pakruojo r., įdarbintų darbuotojų skaičių, stambiausių, mažų ir vidutinių įmonių verslo situaciją Pakruojo r., ūkio subjektus veikiančius pagal teisines formas. Gimnazistai ir mokiniai domėjosi apie didžiausius Pakruojo r. darbdavius ir vyraujančias veiklos sritis.

Po teorinės dalies buvo pasiūlyta atlikti praktinę užduotį „Sukurk reklamą“. Reklamos šūkių sukūrė įvairiausių, skambiausių ir inovatyvių šūkių, kurie apibūdina prekės ar paslaugos sudėtį, vartojimo būdą, vartojimo terminą bei įvardino žymų asmenį, kuris produktą paviešintų ar išreklamuotų.  Gimnazistai ir mokiniai savo praktinės dalies darbus pristatė prieš kolegų auditoriją, tokiu būdu, buvo ugdomi oratorystės gebėjimai.

Šiais metais sukurta taip pat kūrybingų reklamos šūkių: vestuviniui žiedui –„ Pirk, užsidėk ir susituok!”; senelių priežiūros paslaugai – “Prižiūrėsim mes senolius, rūpinsimės jais gerai, leisk jie laiką labia oriai, ir gyvens labai smagiai!”; nakvynės paslaugos – “Jei neturėsi kur miegoti, tai gali pas mus nakvoti!”; treniruoklio reklama – “Treniruoklį turėsi, varžtą užveržti galėsi!”; "ROBOTAI auklės - greita ir pigu!"; darbo ir įrankių nuomos paslaugai - "Viskas jūsų namų remontui!". 

 

   

  

  

  

  

  

  

  

  


 RENGINYS MOKSLEIVIAMS „VERSLO APLINKA PAKRUOJO RAJONE“

2016 m. spalio 20–21 d.

 Pakruojo verslo informacijos centras 2016 m. spalio 20–21 d. pakvietė Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos IA, IB, IC klasių gimnazistus į informacinį renginį „Verslo aplinka Pakruojo rajone“. Seminare dalyvavo 59 gimnazistai. Informacinį renginį centras pravedė prisidėdamas prie mokymo programos `„Integruotų technologijų programa“ įgyvendinimo, kurią vykdo mokytojai Simona Čemoškaitė ir Romualdas Kvedaras.

Pakruojo verslo informacijos centro darbuotojos Danutė Dominauskienė ir Vaida Šeižė gimnazistus supažindino su verslo ir verslumo ypatumais, Pakruojo rajono verslo situacija, verslo aplinkos stiprybėmis ir silpnybėmis, Pakruojo rajono verslumo lygiu Lietuvos mastu. Apžvelgė įmonių rūšis, įmonių skaičių Pakruojo r., įdarbintų darbuotojų skaičių, stambiausių, mažų ir vidutinių įmonių verslo situaciją Pakruojo r., ūkio subjektus veikiančius pagal teisines formas. Pateikta informacija apie didžiausius Pakruojo r. darbdavius, vyraujančias veiklos sritis Pakruojo r., Pakruojo verslo informacijos centro atliekamas funkcijas, Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacijos vykdomą veiklą. Paviešinta Pakruojo verslo informacijos centro svetainė www.pakruojovic.lt, kurioje gimnazistai galės ateityje rasti visą informaciją apie Pakruojo r. verslo ir turizmo situaciją.

Supažindinus su Pakruojo r. verslo situacija gimnazistai atliko praktinę užduotį „Sukurk reklamą“. Gimnazistai daiktui arba paslaugai sukūrė reklamos šūkį, naujoviškai ir šiuolaikiškai mąstydami įvertino sudėtį, vartojimo būdą, vartojimo terminą, įvardino žymų asmenį, kuris produktą paviešintų ar išreklamuotų, tuo pagrindu buvo sukuriamas „Reklamos šūkis“. Gimnazistai savo praktinės dalies darbus pristatė prieš kolegų auditoriją, tokiu būdu buvo ugdomi oratorystės gebėjimai.

Reklamos šūkių gimnazistai sukūrė įvairių ir inovatyvių: pavyzdžiui senoviniui automobiliui – „Senos negalingos – nebūk abejingas“ ar „Važiuok arba mirk“; treniruoklio reklamos šūkis „Nesportuosi – negyvensi“ ar „Prisijunk jeigu nori būti sveikas ir stiprus“, juvelyro paslaugoms „Būk išskirtinis“, kirpyklos paslaugoms „Ateik pas mus ir būk gražus“, darbo įrankių nuomai „Nauji įrankiai per brangūs, seni per prasti, o išnuomoti – kaip TIK“, vandens pramogoms Pakruojo rajone „Ateik pas mus ir būk smagus“, komiso parduotuvei „Pirk , parduok – gyvenk praktiškai“, traktoristo paslaugoms „Traktoristas atvažiuoja, Tave darbe pavaduoja – Jis išars, pasės, nupjaus, o po to VISKAS ataugs“; auklės paslaugoms „Auklės myli vaikus – todėl rinkitės MUS“, nakvynės paslaugoms sukūrė eilėraštį –reklamą „Jei turi daug pinigų, ir gražių daug minčių, prašom ateik pas mus, permiegosi Tu ramus“ Taxi paslaugai „Jeigu nenorite vairuoti girti – kvieskit Pakruojo taxi“.

Gimnazistų sukurtus reklaminius šūkius Pakruojo verslo informacijos centras planuoja pasiūlyti vietos verslininkams panaudoti, kuriamo produkto ar paslaugos reklamos šūkiui.

 

 

 

 

 

GRĮŽTI