vasario 02 2022 0Comment

Aktyvios pramogos Pakruojo krašte: keturračių motociklų nuoma

Pakruojo kraštas yra garsus profesionaliu BMX dviračių ir krosinių motociklų sportu, kurių varžybos vyksta Pakruojo BMX ir Petrašiūnų moto kroso trasose. Tačiau kiekvienas gyvenantis ir atvykęs į Pakruojo rajoną turi galimybę išbandyti ir pajausti galingos ir riaumojančios technikos galią ir veržlumą.

Pristatome Kerolain keturračių nuoma. Tai puikus ir aktyvus laiko praleidimas kompanijai ar pavieniams asmenimis. Keturračiai motociklai yra dviviečiai, tad galima vykti vienam ar dviese nustatytais maršrutais. Yra galimybė rinktis net tris maršrutus: 25 km, 50 km ir 75 km ilgio. Maršrutai yra labai įvairūs. Važiuojama yra asfaltu, žvyrkeliu, miško keliukais (nustatytais žemėlapyje). Jeigu pasirinksite 50 ar 75 km. ilgio maršrutus, – vyksite į moto kroso trasą kalnais pasivažinėti. Į kainą yra įskaičiuota: kuras, šalmas, pošalmis, keturratis motociklas, vedlio paslaugos. Yra reikalingas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Patyrę vedliai siūlo į kelionę įsidėti užkandžių, termosą šiltos arbatos ar kavos ir tokiu būdu pasidaryti mini pikniką kelionės metu, kas suteikia papildomo džiaugsmo ir bendrystės pasivažinėjimo metu. Kainos yra nurodytos pirmoje nuotraukoje.

Dėl pasivažinėjimo keturračiais kreipkitės:

Adresas: Sodžiaus g. 10, Sigutėnai, Pakruojis, LT-83106

Telefonas: +370 677 07475

El. paštas: kerolainketurraciai@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/kerolainketurraciai

Paskutinį kartą atnaujinta: 2 vasario, 2022