balandžio 11 2022 0Comment

Kviečiame į ypatingą ekskursiją Pakruojo krašto dolomito kasykloje!

2022 balandžio 30 dieną (šeštadienį), 10:00 val. Pakruojo verslo informacijos centras organizuoja įdomią ekskursiją į AB „Klovainių skaldos“ dolomito kasyklą.

🔸Ekskursijos tikslas: apsilankymas AB „Klovainių skaldos“ eksploatuojamoje dolomito kasykloje ir gamyklos teritorijoje. Išgirsite pasakojimus apie dolomito uolienas, jų paskirtį ir svarbą, išvysite kaip vykdoma dolomito kasyba, AB „Klovainių skaldos“ dolomitinės skaldos gamybos procesus.

🔸Ekskursijos pobūdis: keliaujama yra užsakytu autobusu ir pėsčiomis dolomito karjere. Yra reikalinga patogi avalynė ir veido kaukės važiuojant autobusu.

🔸Ekskursijos kaina: 10 Eur asmeniui. Į kainą įeina transportas ir gido paslaugos.

🔸Ekskursijos trukmė: apie 2-3 val.

🔸Ekskursijos maršrutas (nuvažiuojama apie 20 km):

📍 Išvykimas autobusu iš “Viados” degalinės Adresas: Vytauto Didžiojo g. 98, Pakruojis LT – 83162.

📍Atvykimas į AB „Klovainių skaldos“ teritoriją.

📍Autobusu saugiai yra važiuojama eksploatuojamoje dolomito kasykloje.

📍Yra suplanuoti keli autobuso sustojimai, kada keliautojai galės išlipti iš autobuso ir apžiūrėti dolomito kasyklos ypatybes.

📍Grįžimas į Pakruojo miestą.

🔸Ekskursijos organizatorius: Pakruojo verslo informacijos centras.

🔸Ekskursijos užsakymas ir informacija: mob. +370 673 27 052, el. paštu: turizmas@pakruojovic.lt, Messenger žinute https://www.facebook.com/Pakruojoturizmas

🔸 Kelionės apmokėjimas: sumokėti grynais pinigais Pakruojo verslo informacijos centre, Vytauto Didžiojo g. 94, Pakruojis (pirmame) arba bankiniu pavedimu į Pakruojo verslo informacijos centro Luminor banko sąskaitą, LT944010045600051578, mokėjimo paskirtis: už dolomito ekskursiją. Už ekskursiją reikia sumokėti iki kelionės pradžios!

Kviečiame dalyvauti ekskursijoje ir patirti ypatingas emocijas!

Paskutinį kartą atnaujinta: 11 balandžio, 2022