spalio 18 2021 0Comment

VšĮ “Versli Lietuva” kviečia konsultuotis

VšĮ „Versli Lietuva“ siūlo naują paslaugą verslininkams – galimybę individualiai, nuosekliai ir konkrečiai savo verslui rūpimais klausimais konsultuotis su teisės, finansų arba verslo strategijos, rinkodaros, pardavimų ekspertu!

Verslo konsultacijas finansų klausimais teiks „Findep“ ir „MVP sprendimai“, teisės – „Įmonių bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biuras“, o verslo strategijos, pardavimų ir rinkodaros – „MVP sprendimai“.

Net 20 val. galite visiškai nemokamai konsultuotis su verslo konsultantu Jums patogiu laiku ir būdu (konsultacijos galės vykti tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu).
Kiekvienam verslo atstovui pagal konkrečius jo poreikius bus sudarytas individualus konsultacijų planas bei paskirtas konsultantas, geriausiai galintis suteikti reikiamą pagalbą.

Norint pasinaudoti paslauga, tereikia atlikti keletą paprastų žingsnių: užsiregistruoti, o gavus patvirtinimą, susitikti su konsultacijas teikiančiais profesionalais, aptarti Jus dominančius verslo klausimus ir problemas.

Daugiau informacijos apie paslaugą ir galimas konsultacijų potemes: https://bit.ly/verslokonsultacijos.
Registracija: https://bit.ly/tikslineskonsultacijos.

Kilus papildomiems klausimams, galite kreiptis:
Roberta Kaušienė, +370-618-03047, tikslineskonsultacijos@verslilietuva.lt.

Paskutinį kartą atnaujinta: 18 spalio, 2021