Keliauk su Travel La Vita

Kelionių agentūra ,,Travel la Vita“ gyvuoja jau nuo 2009 m.  ir toliau sėkmingai plečia savo veiklą. Nuolat siekia tobulėjimo, kad savo klientams galėtų suteikti tik patį geriausią ir profesionaliausią aptarnavimą, išklausyti  savo klientų poreikius ir lūkesčius.  Jie visada pasirengę padėti išsirinkti patį optimaliausią kelionės variantą, suteikti visą reikalingą informaciją. Sudarinėja individualius maršrutus pagal užsakovo poreikius ir pageidavimus įvairiomis užsienio kalbomis. Siekia, kad iš kelionių grįžtumėte pilni geriausių įspūdžių ir nusiteikimu nesustoti keliauti toliau.

Jų partneriai: Novaturas, Tez Tour, ITKAKA (kelionės iš Varšuvos), Grūda, Guliverio kelionės, Topturas, SAS, Tallink Silja Line, Viking Line, DFDS Seaways, airBaltic, Ryanair, Wizzair, Finair ir kt.

Daugiau informacijos rasite čia.

Įspūdinga kelionė po dvarų ir rūmų parkus

Seni parkai saugo įvairiausią augaliją ir gyvūniją, liudija istorinius įvykius. Tai vietos, kur galima pailsėti ir patirti įkvėpimą. Parengtas turistinis maršrutas „Įspūdinga kelionė po dvarų ir rūmų parkus“ yra dar neatrasta galimybė leistis į gamtą ir susipažinti su kultūros bei istorijos paveldu – dvarais, rūmais ir jų parkais – visais keturiais metų laikais.

Daugelio dvarų parkų kūrimas prasidėjo XVIII–XIX  a., taigi dauguma jų yra to laikotarpio architektoniški  mokslinės filosofijos skleidėjai, kaip antai angeliškieji, arba peizažiniai parkai, tačiau maršrutuose taip pat rasite ir romantizmo stiliaus parkų, baroko ir renesanso stiliaus sodų, taip pat parkų,  kurių formavimosi pradžios ieškoma gerokai prieš XVIII amžių. Mūsų dienų parkai saugo šimtmečiais puoselėtas vertybes – šimtamečius medžius, unikalias jų rūšis ir vaizdingus peizažus, taip pat retų ir neįprastų augalų ir gyvūnų buveines.

Į tris maršrutus įtraukti ir aprašyti 55 dvarai, išsidėstę Žiemgalos regione (Latvija) bei Šiaulių ir Panevėžio apskrityse. Papildomai sukurti specialūs pasiūlymai skirtingoms tikslinėms keliautojų grupėms: trijų kartų keliautojams, senjorams, aktyvaus poilsio gerbėjams ir keliaujantiems ne sezono metu. Pasiūlymai  parengti atrinkus įdomiausius objektus kiekvienai tikslinei grupei, apie kiekvieną objektą pateikiant naudingos informacijos.

Pasirinkę maršrutą, ieškokite „Draugo“ kortelės. Ją turintys entuziastingiausi keliautojai galės pasinaudoti specialiais pasiūlymais dešimtyje parkų, pavyzdžiui, turės progą juos aplankyti kartu su gidu, už kurio paslaugas nereikės mokėti ar gaus kitokių nuolaidų.

Parkas – tai žmogaus prisilietimu sukurta gamtos brangenybė, kuria būtina rūpintis. „Įspūdinga kelionė po dvarų ir rūmų parkus“  yra pirmasis žingsnis siekiant sužinoti, įvertinti ir dažnai iš naujo atrasti galimybe, kurias suteikia lankymasis parke.

Unikalumą kuria įvairumas – siūlome pažinti ir pamilti pavyzdingai prižiūrimus, organiškai į miesto aplinką įsiliejančius parkus, šalia esančią natūralią gamtą.

Parkas kviečia kiekvieną lankytoją stabtelėti ir pamiršti  kasdienybės skubą, plačiau atverti akis, įsižiūrėti ir įsiklausyti. Patirkite gamtos ir kultūros galią leisdamiesi į turistinio maršruto „Įspūdinga kelionė po dvarų ir rūmų parkus“ nuotykį!

Maršrutai lietuvių kalba

Maršrutai latvių kalba

Maršrutai rusų kalba

Maršrutai vokiečių kalba

Draugo kortelės taisyklės

Instrukcija, kaip gauti Draugo kortelę

Kelionė po Žiemgalos kraštą

Kilo klausimų dėl eskursijų?

Paskutinį kartą atnaujinta: 19 rugpjūčio, 2020