liepos 08 2024 0Comment

Naujas turizmo kelias ir žemėlapis „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“ šeimoms su vaikais!

Šiais metais Latvijos ir Lietuvos pasienio turizmo specialistai kūrė naujas idėjas tradicinei kelionių akcijai „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“ ir nusprendė pakeisti jos koncepciją. Septynerius metus Bauskės, Biržų, Pasvalio, Pakruojo ir Joniškio rajonų savivaldybės vasarą rengė bendrą kelionių akciją, kurios metu lankytojai galėjo susipažinti su įvairiais turizmo objektais, atlikti užduotis ir nusifotografavus tose vietose gauti prizus – dviračius. Ši kelionių akcija buvo labai populiari, o prekės ženklas „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“ yra gerai žinomas, todėl buvo nuspręsta sukurti kažką naujo.

🧳Pagrindinė kelerių metų tendencija yra ta, kad vasarą daug šeimų su vaikais keliauja Latvijos ir Lietuvos pasienio ruože ir prašo rekomendacijų, ką galėtų aplankyti. Kadangi mūsų teritorijoje gausu įdomių vietų, buvo nuspręsta išleisti praktinį turizmo žemėlapį su 150 objektų, į kurį įtraukti muziejai, pramogos, gamtos ir aktyvaus poilsio objektai, maitinimo ir nakvynės vietos, tinkamos šeimoms su vaikais trumpoms dienos ar savaitgalio išvykoms.

🚗Turizmo specialistai siūlo daugybę įvairių lankytinų vietų ir objektų, ką galėtumėte pamatyti ir patirti kartu su visa šeima per dvi savaitgalio dienas.

🗺Užsukite į mūsų centrą (V.Didžiojo g. 94, Pakruojis) ir pasiimkite šį praktinį turizmo žemėlapį nemokamai! 🧡

🧡Gražios vasaros jums linki, projekto ,,Pažinkime kaimynus Žiemgaloje”, komanda🧡

 #pakruojo turizmas #pažinkimekaimynusŽiemgaloje

Paskutinį kartą atnaujinta: 8 liepos, 2024