lapkričio 20 2023 0Comment

Verslo savaitė 2023

2023 m. lapkričio 6 – 10 dienomis Pakruojyje vyko „Verslo Savaitė 2023“. Šios savaitės metu įvyko įvairios veiklos susijusios su verslumo skatinimu mūsų krašte.

Lapkričio 6 dieną, Pakruojo verslo informacijos centras organizavo – atvirų durų dieną, V. Didžiojo g. 94, Pakruojis. Sulaukėme didelio klientų srauto su įvairiais klausimais.

Lapkričio 7 ir 8 dienomis, bendradarbiaudami su AB “Klovainių skalda”, “Geniukas”, LKU kredito unijų grupės, Pakruojo kredito unija, Šeimos medicinos klinika UAB “Medicus LT”, MB Sporto klubas “Balnionis”, UAB “Kanrugėlė” bei Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro karjeros centro specialiste Egle Uogintiene buvo organizuojami susitikimai 7 klasių mokiniams nurodytose įmonėse, kurių metu mokiniai susipažino su verslo kūrimu, valdymu bei įmonių veiklomis. Dėkojame įmonėms, kurios prisidėjo prie šios iniciatyvos, ir padeda skatinti jaunimo verslumą, savo sėkmingomis verslo istorijomis.

Taip pat lapkričio 8 dieną vyko mokymai “Marketingas interneto kanaluose” su mokymų programų vadovu Domantu Širvinsku, Pakruojo ugniagesių draugijos stoginėje. Mokymu metu dalyviai susipažino su naujų klientų paieška bei senų klientų palaikymu– socialiniuose tinkluose. Mokymuose susipažino su socialinių tinklų naujovėmis, strategijos formavimo eiga, praktiniais patarimais ir būdais, kaip planuoti turinį pasitelkiant dirbtinio intelekto įrankius. Dėkojame, kad Jūsų tiek daug atvyko.

Verslo savaitės renginius vainikavo lapkričio 10 d. Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacijos surengta “Gala vakarienė”, skirta “Verslo dienai 2023” paminėti. Renginio metu padėkos žodį tarė Pakruojo rajono savivaldybės atstovai, buvo įteiktos verslo nominacijos, organizuotas susitikimas su keliautoju Audriumi Sutkumi ir “1000 pasaulio stebuklų”, taip pat verslininkų laukė muzikinė atlikėjo Pauliaus Stalionio programa.

Džiaugiamės, kad ši savaitė buvo kupina įvairių renginių bei verslumo skatinimo mūsų rajone.Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios savaitės!

Paskutinį kartą atnaujinta: 20 lapkričio, 2023